12.02.2020 w Tuchowie, odbyły się mistrzostwa gminy Tuchów w piłce siatkowej kategorii dzieci (rocznik 2007 i młodsi) dla szkół podstawowych. Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach 4 zespołowych. Piotrkowice trafiły do grupy z Siedliskami, Burzynem i Jodłówką Tuchowską .

W swoim pierwszym meczu przegrali z drużyną z  Siedlisk 2 : 0 w setach, w drugim i trzecim meczu odnieśli dwa zwycięstwa 2 : 0 ze szkoła z Burzyna i Jodłówki Tuchowskiej. Dzięki tym zwycięstwom awansowali do półfinału gdzie zmierzyli się z Tuchowem. W półfinale szkoła z Tuchowa odniosła zasłużone zwycięstwo tym samym Piotrkowicom został mecz o trzecie miejsce z drużyną Siedlisk. Uczniowie z Piotrkowic zrewanżowali się za porażkę w grupie wygrywając w trzech setach 2 : 1 i zajęli tym samym wysokie trzecie miejsce w turnieju. Gratulujemy !!!! I życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

Łukasz Bartkowski

Wyniki w Grupie :

Piotrkowice – Siedliska  0 : 2

Piotrkowice – Burzyn 2 : 0

Piotrkowice –Jodłówka Tuchowska 2 : 0

Półfinał :

Piotrkowice – Tuchów   0 : 2

Mecz o 3 miejsce

Piotrkowice – Siedliska 2 : 1

Końcowa Kolejność  :

  1. Tuchów 
  2. Lubaszowa
  3. Piotrkowice
  4. Siedliska
  5. Burzyn
  6. Dąbrówka Tuchowska
  7. Jodłówka Tuchowska
  8. Karwodrza

Szkołę w Piotrkowicach reprezentowały : Stefański Krystian, Lebryk Patryk, Bandyk Miłosz, Więcek Szymon, Broda Aleksander, Turaj Szymon, Krupa Kacper